Lawless

Lawless 1.5

Zostań przywódcą grupy przestępczej w tej doskonałej strzelance dla iOS

Lubisz FPS-y? (first-person shooter)? Uwielbiasz filmy akcji z lat 90? Jeśli tak, to Lawless jest grą dla Ciebie!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała grafika
  • Ciekawy tryb multiplayer
  • Intuicyjne sterowanie

Wady

  • Poziomy są zbyt krótkie

Bardzo dobry
8

Lubisz FPS-y? (first-person shooter)? Uwielbiasz filmy akcji z lat 90? Jeśli tak, to Lawless jest grą dla Ciebie!

Ognia!

 

Lawless inspirowana jest wieloma znanymi filmami akcji, ale przede wszystkim Gorączką z 1995 roku. W grze wcielamy się w rolę dowódcy grupy przestępców i wykonujemy misje dla naszych bossów. Na każdym poziomie musimy strzelać do wrogów (głównie policjantów) i unikać ich kul. Przejście poziomu w Lawless zwykle zajmuje mniej niż półtorej minuty, czas między poziomami jest równie krótki.

Gra daje nam wiele możliwości dostosowywania naszej postaci. Poza wyglądem, możemy też zmienić jej uzbrojenie, za które płacimy gotówką zdobytą podczas misji. 

Jak grać?

 

Aby strzelić z pistoletu, należy dotknąć sylwetkę przeciwnika na ekranie. Nasz bohater strzela z imponującą dokładnością, więc nie musimy martwić się, że chybimy. Należy natomiast bardzo uważać na stan amunicji i zdrowia. Każdy strzał naraża bohatera na niebezpieczeństwo.

Tryb multiplayer gry Lawless jest ciekawie zaprojektowany. Można dodawać innych graczy do naszej ekipy i razem wykonywać misje. Po pomyślnym ukończeniu poziomu, gracze dzielą się między sobą zdobytym łupem. Co ciekawe, inni gracze nie muszą być w tym samym czasie zalogowani. Działa to w obie strony, tzn. inni gracze też mogą wybierać naszą postać do pomocy. Często zdarza się, że po zalogowaniu, zostajemy obdarowani hojną częścią łupów.

Jak to wygląda?

Werdykt

 

Lawless to świetna strzelanka z doskonałą grafiką i ciekawym trybem multiplayer.

 

Łatwo dostrzec, jak dużo pracy włożono w grafikę gry Lawless. Poziomy są wypełnione doskonale animowanymi postaciami i dopieszczonymi szczegółami takimi, jak meble, pędzące samochody i imponujące eksplozje. Muzyka też jest wyśmienita i dobrze pasuje do mrocznego klimatu gry.

Opinie użytkowników o Lawless